אטרקציות למשפחות בחינם במרכז21/12/2016

בילוי משפחתי במינימום כסף:
בילוי משפחתי הוא זמן טוב להתלכד כל בני המשפחה יחדיו. יחד עם זאת, בילוי משפחתי עשוי להיות יקר שכן יש צורך בהוצאה כספית. לעיתים ההוצאות הכספיות הנדרשות עבור בילוי משפחתי מונעות מהמשפחות מלצאת לבילוי משפחתי. אם אתם מעוניינים בכל זאת לערוך בילוי עם כל בני המשפחה אך אתם מעוניינים להגיע לבלות במקום שהכניסה אליו איננה כרוכה בתשלום, הכתבה הבאה מיועדת בדיוק עבורכם. אספנו עבורכם רשימה של אטרקציות למשפחות בחינם במרכז הארץ כך שתוכלו ליהנות עם בני משפחתכם באטרקציות אלו ללא כל עלות. כמובן שיש לקחת בחשבון כי יהיו לכם הוצאות כספיות על אוכל ודלק אך הוצאות מעין אלו אינן הוצאות גדולות וקרוב לוודאי שאלו הוצאות כספיות שאתם יכולים לעמוד בפניהן. כעת כל שעליכם לעשות הוא לבחון היטב את הרשימה ולבדוק איזו אטרקציה הכי מתאימה עבורכם. תקפידו לשים לב לשעות וימי הפעילות של האטרקציות השונות, זאת על מנת שלא תגיעו אל אטרקציה מסוימת בשעות שהאטרקציה איננה פועלת. כמו כן, הקפידו לשים לב האם יש צורך בתיאום הגעה מראש.

וילות באזור המרכז

אטרקציות למשפחות בחינם במרכז:


תחנת הכח אורות רבין: תחנה זו מתמקדת בבעלי המקצוע שמאחורי התעשייה. תחנה זו היא הגדולה בישראל להפקת חשמל. כחלק מהסיור מוקרן למבקרים סרטון והסיור מסתיים בנסיעה דרך מאגרי הפחם הגדולים. יש צורך בתיאום הגעה מראש. טלפון ליצירת קשר: 076-864-4333. התחנה נמצאת בעיר חדרה.

התחנה לחקר ציפורי ירושלים: תחנה זה הינה אתר לפיתוח ושימור טבע קהילתי. במהלך הביקור בתחנה נחשפים המבקרים לנדידת הציפורים וישנו ביתן מסתור המשמש לתצפית של המבקרים. התחנה פתוחה בין הימים א-ה בין השעות 9:00-15:00. טלפון ליצירת קשר: 02-6537374.

מוזיאון אגד: מוזיאון אגד זהו מוזיאון רכב היסטורי של אגד ובו דגמים של כלי תחבורה ציבוריים ופרטיים. במהלך הביקור במוזיאון נחשפים המבקרים לפריטים משוחזרים של כלי רכב. המוזיאון פתוח בימי ו' בין השעות 8:00-12:00. יש צורך בתיאום הגעה בטלפון שמספרו
03-9142361. כתובת המוזיאון: דן שומרון פינת משה דיין, חולון.

חוות חפציבה: חוות חפציבה היא חווה חקלאית בה ימצאו המבקרים בית חווה משוקם, צמחייה מרהיבה ובנוסף, במהלך הביקור בחווה מוקרן עבור המבקרים סרטון. חוות חפציבה שוכנת בחדרה, היא פתוחה בימי א-ה בין השעות 8:00-15:00 ויש צורך בתיאום הגעה מראש בטלפון שמספרו 076-864-4333.

מתחם הבימה: מתחם הבימה כולל את ביתה של התזמורת הפילהרמונית, התיאטרון הלאומי 'הבימה', היכל התרבות ועוד. במתחם יש כיכר, פסלים מיוחדים ומוסיקת רקע נעימה מלווה את הבילוי במתחם. כתובת המתחם: כיכר הבימה 1, יפו תל אביב.