אטרקציות ליד אילת לכל המשפחה15/12/2016

אטרקציות ליד אילת לכל המשפחה:
העיר אילת מהווה את עיר התיירות של ישראל. הן תושבי פנים והן תושבי חוץ מגיעים מדי שנה אל העיר אילת על מנת ליהנות מכל מה שיש לה להציע עבורם. בדרך כלל העונה המבוקשת בה אנשים רבים מגיעים לאילת היא עונת הקיץ אך חשוב לדעת כי גם ביתר העונות ניתן ליהנות מחופשה מרעננת בעיר אילת זאת מכיוון שאילת מתאפיינת במזג אוויר חם ומדברי.

אם החלטתם להגיע לעיר אילת ביחד עם בני משפחתכם המלצתי היא כי תשלבו את החופשה בעיר עם מספר אטרקציות מגוונות. שילובן של האטרקציות יגרום לחופשה שלכם להיות מהנה ועשירה יותר ויאפשר לכם ולבני משפחתכם שמגיעים עימכם לבלות יחדיו זמן איכות בלתי נשכח. כל שעליכם לעשות הוא לבחור אטרקציה שמתאימה לכם ולבני המשפחה שיגיעו עימכם. חשוב לשים לב ולהקפיד כי בעת החיפוש אחר אטרקציות אתם מתמקדים על אטרקציות המתאימות לטווח הגילאים שלכם ושל בני משפחתכם. אין לכם ממה לחשוש שכן ישנן אטרקציות רבות בעיר אילת ובאזורה. לאטרקציות ליד אילת לכל המשפחה יש ביקוש גבוה וכפועל יוצא מכך גם ההיצע שלהן גבוה.

אספנו עבורכם רשימה של 5 אטרקציות ליד אילת לכל המשפחה, רשימה זו תאפשר לכם להתרשם באופן כללי ואף תאפשר לכם לבחור אטרקציה שמתאימה עבורכם:

1. ריף הדולפינים: ריף הדולפינים נמצא בעיר אילת וזהו אתר אקולוגי מיוחד. כבר בעת הצעד הראשון בין תחומיו של האתר נחשפים האורחים לנופים עוצרי נשימה ולאווירה פסטורלית. כחלק מהפעילויות באתר ניתן לערוך שחייה עם דולפינים ושחיית היכרות עם דולפינים.
אתר ריף הדולפינים פתוח בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-17:00 והכניסה לאתר כרוכה בתשלום.
טלפון ליצירת קשר: 08-6300111.

2. טיולי ג'יפים: ניתן למצוא באזור אילת טיולי ג'יפים רבים ומגוונים. הטיולים נערכים במסלולים הפונים אל עבר המדבר וניתן לבחור מסלול על פי אורכו.

וילות בעיר אילת

3. שמורת חי בר יטבתה: מטרתה של שמורה זו היא השבה לטבע של בעלי חיים נדירים שנעלמו. את השמורה ניתן למצוא בין הישובים סמר ליטבתה. את הסיור בשמורה עורכים ברכבים וסיור זה נעשה בצורה עצמאית. השמורה פתוחה בין הימים והשעות הבאים: *שעון קיץ: א-ה, ש 8:00-17:00, ו' וערבי חג 8:30-16:00. *שעון חורף: א-ה, ש 8:30-16:00, ו' וערבי חג 8:30-15:00. *ערב ראש השנה, ערב כיפור וערב פסח 8:00-13:00. נציין כי הכניסה כרוכה בתשלום.
טלפון ליצירת קשר: 08-6373057.

4. טיולי גמלים: אנשים שמעוניינים לשבור שגרה מוזמנים לערוך טיולי גמלים באזור אילת. מדובר בחוויית רכיבה מיוחדת אשר במהלכה נחשפים המטיילים לנופים ייחודיים ועוצרי נשימה.

5. הפלגות באילת: ניתן למצוא בעיר אילת חברות רבות המפעילות הפלגות. האורחים נהנים מהפלגה בים סוף ואף ישנן הפלגות שמאפשרות שחייה.